kontakt@saperzy-debica.pl
  • Spotkanie opłatkowe 20.01.2020

  • Obchody Święta Niepodległości w Dębicy 2019

  • Obchody Święta Konstytucji w Dębicy 2019

  • Obchody Dnia Sapera w Dębicy 2019

  • Obchody 100 lecia odzyskania niepodległości w Dębicy

  • Spotkanie towarzyskie 04.2018

Spotkanie z okazji obchodów 10-lecia Stowarzyszenia Saperów Dębickich.


W piątkowy wieczór 20 września 2013 roku Członkowie Stowarzyszenia Saperów Dębickich świętowali 10-lecie powstania swojej organizacji. W bardzo eleganckiej i przyjemnej atmosferze, przy bogato zastawionym stole, wspaniałej muzyce spędziliśmy fantastyczny wieczór wspomnień połączony z zabawą i dobrym humorem w restauracji Hotelu Gold w Dębicy – jak przystało na Saperów!

Spotkanie poprowadził Prezes Stowarzyszenia Andrzej Niedbał witając wszystkich zebranych. Swoją obecnością zaszczycili nas założyciele Stowarzyszenia, członkowie władz poprzednich kadencji, a także nasze żony. Pamiątkową odznakę wykonaną na tą okazję wręczono kol. Grzegorzowi Nowomiejskiemu, który nie mógł uczestniczyć we wcześniejszych spotkaniach.

Dziesięciolecie Stowarzyszenia Saperów Dębickich to na pewno powód do dumy. Po rozwiązaniu jednostki wojskowej udało się stworzyć organizacje skupiającą byłych żołnierzy, pracowników cywilnych i sympatyków saperskich tradycji i Garnizonu Dębickiego. I choć nie było urodzinowego tortu, szampana, tradycyjnego odśpiewania 100 lat dla Stowarzyszenia i jego członków, atmosfera spotkania była niezwykle miła a opowieścią i wspomnieniom o założeniu Stowarzyszenia nie było końca, trwały one aż do późnej nocy. Uczestnicy spotkania z tej okazji zwracają się z życzeniami pomyślności dla wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia.

Dziękujemy kol. Zbigniewowi Bednarzowi za życzenia z za „ Wielkiej wody”

Dziękujemy Wszystkim za przybycie i wspaniałą organizację tej wyjątkowej uroczystości.

Do zobaczenia na kolejnych jubileuszach!