kontakt@saperzy-debica.pl
  • Spotkanie opłatkowe 20.01.2020

  • Obchody Święta Niepodległości w Dębicy 2019

  • Obchody Święta Konstytucji w Dębicy 2019

  • Obchody Dnia Sapera w Dębicy 2019

  • Obchody 100 lecia odzyskania niepodległości w Dębicy

  • Spotkanie towarzyskie 04.2018

Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia.


Dnia 19 kwietnia 2013 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Saperów Dębickich, na którym ustalono przedsięwzięcia związane z bieżącą działalnością organizacji.

W dniu 3 maja obchodzić będziemy Święto Konstytucji 3 Maja. Zarządu Stowarzyszenia ustalił program obchodów i organizację tego przedsięwzięcia.

W związku z obchodami dziesięciolecia istnienia Stowarzyszenia ustalono, że spotkanie jubileuszowe odbędzie się 20 lub 21 września 2013 roku ( nie będzie spotkania towarzyskiego w miesiącu październiku). Wyznaczeni przez Zarząd kol.. Sury Aleksander, Kochanowski Eugeniusz, Lamberski Zbigniew dokonają wstępnej analizy i wyboru miejsca spotkania. Przewidywany koszt 80-100zł. Po ustaleniu wszystkich szczegółów Zarząd poinformuje o realizacji tych przedsięwzięć na stronie internetowej.

Na podstawie złożonych deklaracji Zarząd Stowarzyszenia dokonał rozpatrzenia spraw personalnych i podjął uchwalę o skreśleniu dwóch członków oraz o przyjęciu w szeregi członków Stowarzyszenia Saperów Dębickich kol.: Biruś Jacek, Maciejowski Wiesław. Serdecznie witamy w naszych szeregach i życzymy sukcesów i satysfakcji w wspólnym działaniu.

Przypominamy, że realizując wnioski z ostatniego zebrania sprawozdawczo-wyborczego Zarząd podjął uchwałę w sprawie założenia konta bankowego dla Stowarzyszenia. Informujemy, że konto zostało założone w Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział w Dębicy ul. Kolejowa 34. W związku z powyższym już teraz można z niego korzystać wpłacając składki członkowskie za 2013 rok. Numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt”.