Spotkanie opłatkowe 20.01.2020

Obchody Święta Niepodległości w Dębicy 2019

Obchody Święta Konstytucji w Dębicy 2019

Obchody Dnia Sapera w Dębicy 2019

Obchody 100 lecia odzyskania niepodległości w Dębicy

Spotkanie towarzyskie 04.2018

nekrologOstatnie pożegnanie ppłk rez. Adama Kostjana

5.05.2020r.

 

 

 

 

 

 

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu na Wieczną Wartę w dniu 5 maja 2020 roku naszego serdecznego kolegi członka naszego Stowarzyszenia ppłk rez. Adama Kostjana. W naszym Stowarzyszeniu w obecnej kadencji pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Dał się poznać jako dobry społecznik, szanowany i lubiany kolega i przyjaciel.

 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą św. 8 maja 2020 roku (piątek) o godzinie 12.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy a pogrzeb 11 maja 2010 roku o godzinie 13.45 w Krakowie na Cmentarzu Rakowickim. W pogrzebie udział wzięła delegacja Stowarzyszenia Saperów Dębickich na czele z Prezesem Stowarzyszenia Krzysztofem Glijerem oraz kol.Eugeniusz Kochanowski oraz kol. Andrzej Niedbał.

 

 

Pamięć o Tobie, pozostanie żywa i na zawsze w naszych sercach i modlitwie.

Łączymy się w żalu i smutku z Rodziną i Bliskimi kol. Adama.

 

Cześć Jego pamięci!